Wyniki Gaming Factory za I kwartał 2023 roku – czat inwestorski z prezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
30 maj 2023, 12:41

Wyniki Gaming Factory za I kwartał 2023 roku – czat inwestorski z prezesem zarządu

Gaming Factory jest producentem i wydawcą gier na PC i konsole, notowanym na głównym rynku GPW. Spółka zajmuje się grami o zróżnicowanej tematyce, w tym: symulatory, gry przygodowe, gry akcji. Gaming Factory pod koniec 2022 r. ogłosiło aktualizację strategii rozwoju i w ślad za nią przygotowuje się do realizacji swoich najważniejszych projektów.

Podstawowym obszarem działalności Gaming Factory jest wydawnictwo dla niezależnych studiów gamingowych. Aktualnie spółka rozwija także swoje studio produkcyjne, które pracuje nad pierwszymi tytułami. Gra Japanese Drift Master była długo utrzymywana w tajemnicy, produkcja została bardzo dobrze przyjęta przez graczy. Z nowości to nie wszystko, za kilka dni na platformę Steam trafi DLC do gry Electrican Simulator – Smart Devices. Electrician Simulator został wydany we wrześniu 2022 r. i w nieco ponad tydzień od premiery zwrócił koszty produkcji oraz marketingu. Do maja br. sprzedanych zostało 80 000 kopii gry podstawowej, a lista graczy oczekujących wynosi około 150 000.

We wtorek, 30 maja 2023 roku o godz. 13:30 zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Gaming Factory, Mateuszem Adamkiewiczem. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe za I kwartał 2023 roku oraz dalsze plany rozwoju. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

 

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 30 maja 2023 r. o godz. 13:30. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.