Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202231.121.851370
mWIG405433.171.6228111
sWIG8020278.210.6751236
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
MILKILAND$MLK2.400014.83
HERKULES$HRS1.720012.79
GAMEOPS$GOP9.900010.99
PLASTBOX$PLX2.680010.74
ACTION$ACT14.30008.33
FAMUR$FMF2.95008.06
MABION$MAB76.30007.77
KRKA$KRK548.00007.45
ALLEGRO$ALE37.26507.31
KRUK$KRU364.00007.06
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
UNIMA$U2K4.9100-15.34
HMINWEST$HMI20.70-9.61
ORCOGROUP$OPG2.6900-8.80
REINO$RNC1.6000-6.98
FMG$FMG18.0000-6.25
PRIMETECH$PTH1.2400-5.34
EKOEXPORT$EEX2.8400-5.33
PROCAD$PRD1.8100-4.74
NOVAVISGR$NVG1.0500-4.55
IDMSA$IDM1.1400-4.20

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.