Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201782.660.351460
mWIG404254.54-0.0521190
sWIG8017929.310.50403010
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
ADIUVO$ADV1.24008.30
APSENERGY$APE3.15007.88
ORZBIALY$OBL22.30007.73
06MAGNA$06N3.49007.72
ENAP$ENP1.88007.43
VOTUM$VOT24.30006.58
MONNARI$MON3.77005.75
NEWAG$NWG19.50005.69
RAINBOW$RBW22.60005.61
EUROHOLD$EHG5.78905.25
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
PGFGROUP$PGV1.0600-15.20
CDRL$CDL21.7000-9.96
PGE-PDA$PGEA9.30-8.82
CITYSERV$CTS11.8100-8.45
EKOEXPORT$EEX1.7800-8.01
PRIMETECH$PTH1.1600-7.94
RAFAMET$RAF16.0000-7.51
SOHODEV$SHD1.0600-7.02
INTERCARS$CAR387.0000-5.84
SKOTAN$SKT1.2960-5.68

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.