Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG202416.19-1.083170
mWIG406433.45-0.8611281
sWIG8024319.47-0.2830446
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
PURE$PUR8.700030.83
TOWERINVT$TOW7.050021.55
PMPG$PGM3.360015.07
BIOCELTIX$BCX67.2011.07
COALENERG$CLE1.11009.68
MIRBUD$MRB12.38006.72
KSGAGRO$KSG1.85006.02
PBSFINANSE$PBF1.06006.00
JSW$JSW28.68005.64
TALEX$TLX18.00004.65
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
FMG$FMG95.4000-8.27
EUROHOLD$EHG2.7000-6.25
WIKANA$WIK7.9000-5.95
MUZA$MZA13.1000-5.42
SKYLINE$SKL1.5000-5.36
ENELMED$ENE18.2000-5.21
XPLUS$XPL1.37-4.20
LPP$LPP17020.0000-4.17
SILVAIR-REGS$SVRS3.8400-4.00
MFO$MFO31.6000-3.95

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
  • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
    • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
    • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
  • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
  • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
  • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
  • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
  • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
  • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost