Notowania | StrefaInwestorow.pl

Notowania

Karty podstawowe

Liczba spółek w indeksach z podziałem na zmianę procentową
IndeksAktualna wartośćZmiana %Spółki rosnąceSpółki spadająceSpółki bez zmiany
WIG201725.66-0.586131
mWIG404040.17-0.5313270
sWIG8018033.46-0.0734379
Największe wzrosty
NazwaSymbolCenaZmiana %
SECOGROUP$SWG22.600014.14
CLNPHARMA$CLN16.100011.81
OTLOG$OTS15.90008.53
QUANTUM$QNT28.00008.53
EFEKT$EFK6.90007.81
ZUE$ZUE4.70006.82
ALTA$AAT1.50006.38
FMG$FMG37.00006.32
TATRY$TMR137.80006.00
ATLANTAPL$ATP9.42005.84
Największe spadki
NazwaSymbolCenaZmiana %
ATLASEST$ATL1.2500-16.11
TBULL$TBL7.5000-9.86
ENAP$ENP1.8200-7.14
BENEFIT$BFT610.0000-6.73
MOL$MOL29.4800-6.41
KRVITAMIN$KVT12.6600-5.66
ELZAB$ELZ1.4700-5.47
NEXITY$NXG2.6400-5.38
CASPAR$CSR16.30-5.23
OVOSTAR$OVO44.0000-5.17

*Pod uwagę brane są tylko spółki, których aktualny kurs jest większy niż 1 zł.