Podsumowanie działalności Grupy Carbon Studio w 2021 i plany na 2022 – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
08 gru 2021, 06:35

Podsumowanie działalności Grupy Carbon Studio w 2021 i plany na 2022 – czat z zarządem spółki

Grupa Carbon Studio od początku swojej działalności koncentruje się na produkcji gier w wirtualnej rzeczywistości. W swoim portfolio ma już znaną serię gier The Wizards, a ostatnio odbyła się premiera największego projektu studia – Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall.

Zaledwie dzień po premierze projektu z uniwersum Warhammera, spółka ogłosiła rozpoczęcie prac nad pre-produkcją nowego projektu - z gatunku slasher - o roboczym tytule VRSlasher. Produkcja docelowo ma być dedykowana wszystkim wiodącym platformom VR. Ponadto, Carbon Studio zamierza dalej rozwijać Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall, a w 2022 r. powinna pojawić się wersja na urządzenia Oculus Quest. W przypadku serii gier The Wizards planowane jest dodanie trybu coop-multiplayer, który zostanie dodany w postaci darmowego dodatku.

W styczniu 2020 roku Carbon Studio powołało spółkę zależną – Iron VR. Studio powstało w celu tworzenia mniejszych gier (na własnych IP) opartych o jeden kluczowy koncept rozgrywki oraz przenoszenie gier innych producentów do wirtualnej rzeczywistości. Iron VR zakłada produkcję kilku gier rocznie. W IV kwartale 2021 r. na rynku pojawiła się gra Lust for Darkness VR. Za przeniesienie projektu do świata wirtualnej rzeczywistości odpowiadała spółka Iron VR.

O działalności na rynku VR w 2021 roku oraz planach rozwoju na kolejne miesiące będzie można porozmawiać z zarządem Grupy Carbon Studio. Czat inwestorski odbędzie się w w środę, 8 grudnia 2021 r. o godz. 11:00. W spotkaniu wezmą udział:

  • Aleksander Caban, członek zarządu Carbon Studio,
  • Karolina Koszuta-Caban, członek zarządu Carbon Studio i prezes zarządu Iron VR.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 8 grudnia 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.