WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2574,96 pkt (0,47%) | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
17 maj 2024, 17:18

WIG 20 na zamknięciu wyniósł 2574,96 pkt (0,47%)

GPW SA - Wartość indeksów na zamknięciu sesji

2024.05.17

Nazwa ind.OtwarcieZamknięcieZmiana %
mWIG406640,776637,270,03
mWIG40TR9770,389765,230,03
NCIndex281,10280,21-0,28
WIG-ESG14663,8514727,950,30
sWIG8024967,4624961,870,15
sWIG80TR36662,5536654,340,17
TBSP.Index1971,641971,29-0,06
WIG88280,3288734,630,40
WIG.MS-BAS13125,6013492,692,64
WIG.MS-FIN16521,7116450,05-0,57
WIG202559,342574,960,47
WIG20lev514,82521,110,93
WIG20short3064,163045,52-0,44
WIG20TR5229,025259,610,47
WIG303210,753228,760,39
WIG30TR6444,226480,370,39
WIG-BANKI13040,0012988,78-0,56
WIG-BUDOW8902,858979,100,68
WIG-CEE1807,831794,27-0,12
WIG-CHEMIA10272,6410005,12-3,21
WIGdiv1825,721828,650,33
WIG-ENERG2600,432617,160,25
WIG-GORNIC5209,815426,944,35
WIG-INFO5241,525194,91-0,57
WIG-LEKI2983,862999,780,74
WIG-MEDIA8642,728665,770,25
WIG-MOTO8503,638631,602,19
WIG-NRCHOM4506,154546,552,21
WIG-ODZIEZ11015,6411116,790,62
WIG-PALIWA7100,867225,591,70
WIG-Poland91961,9692687,420,41
WIG-SPOZYW2202,162215,640,56
WIG-Ukrain194,54199,180,31
WIG20TRsht3057,813039,97-0,44
WIG20TRlev4248,024297,790,93

kom abs

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
  • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
    • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
    • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
  • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
  • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
  • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
  • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
  • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
  • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost