CI Games udostępnia Master of Fate – najnowszą aktualizację do Lords of the Fallen | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
24 kwi 2024, 10:40

CI Games udostępnia Master of Fate – najnowszą aktualizację do Lords of the Fallen

CI Games oddaje dziś w ręce graczy Lords of the Fallen darmową aktualizację Master of Fate. Update oznaczony numerem 1.5 jest sumą 30 aktualizacji, którymi to mroczne RPG akcji było ulepszane od premiery. Każda z nich wprowadziła znaczące poprawki wydajności, stabilność i optymalizacji, a także zbalansowała poziom trudności, o co często w swoich opiniach prosili gracze. Dostępny na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5 update jest również ostatnim przystankiem na mapie popremierowego rozwoju gry, wprowadzając do rozgrywki zaawansowany system modyfikatorów.

 • Master of Fate zwieńcza regularne, cotygodniowe aktualizacje Lords of the Fallen, których zadaniem było wprowadzenie nowej zawartości, poprawek wydajnościowych i ulepszeń. Lista najważniejszych zmian:
 • Znaczące ulepszenia wydajności, optymalizacji oraz stabilności.
 • Znaczące zmiany w balansie poziomu trudności, zmniejszenie zagęszczenia przeciwników i osłabienie ataków dystansowych.
 • Rozdzielenie i dostosowanie balansu dla trybów PvP i PvE.
 • Ulepszenia trybu wieloosobowego mające na celu poprawę systemów odpowiedzialnych za matchmaking i stabilności połączenia.
 • Nowe wątki fabularne i zadania, w tym Season of the Bleak, Trial of the Three Spirits, i Way of the Bucket.
 • Nowe zestawy broni i pancerzy.
 • Dodatkowe sekretne umiejętności dla broni bossów.
 •  Ulepszenie starć z bossami poprzez dodanie dodatkowych zestawów ruchów i ciosów oraz zmian w SI przeciwników.
 • 12 nowych zaklęć, w tym niszczycielskie Immolation.
 • Każda z grup broni posiada teraz dwa unikatowe finishery: po jednym dla trybów jednoręcznego i dwuręcznego.
 • Trzy nowe pociski: Blood Vomit, Explosive Mines i Frost Worms.
 • Zmiany poprawiające rozgrywkę, takie jak: powiększenie ekwipunku, możliwość zresetowania wyglądu, poprawa funkcjonalności schowka czy opcje konfiguracji przycisków na kontrolerach.

Najnowsza funkcja – zaawansowany system modyfikatorów rozgrywki – oddaje moc bezpośrednio w ręce graczy, pozwalając im w pełni spersonalizować swoje doświadczenie podczas zabawy w Lords of the Fallen. Używając dowolnej kombinacji siedmiu modyfikatorów mogą uczynić grę łatwiejszą, trudniejszą lub po prostu wraz z każdym podejściem zamieniać ją w coś zupełnie nowego i nieprzewidywalnego. Modyfikatory obejmują takie funkcje jak możliwość losowego generowania przeciwników, zmiany poziomu zagęszczenia wrogów, a nawet umożliwiają rozpoczęcie zabawy z widmem trybu permanentnej śmierci na karku.

- Dziękujemy wszystkim graczom, którzy na przestrzeni ostatniego półrocza wyruszyli do Mournstead. Ich wiara w naszą wizję była dla nas potężną siłą napędową. W odpowiedzi na ich wsparcie, rozszerzyliśmy popremierowy okres rozwoju Lords of the Fallen o dodatkowe, ambitne plany. Całość skupia się wokół czterech znaczących i rozbudowujących zawartość aktualizacji, a towarzyszyły im liczne mniejsze, które również zawierały nowości i kluczowe poprawki. Wersja 1.5 oraz update Master of Fate, który wprowadza przełomowy system modyfikatorów, oznacza realizację tego planu, dzięki czemu Lords of the Fallen jest lepsze niż nigdy przedtem - powiedział Saul Gascon, Producent Wykonawczy i Szef Studia HEXWORKS.

Z okazji premiery Master of Fate, użytkownicy PlayStation mogą obecnie kupić grę z najwyższą dotychczas zniżką, która wynosi aż 50%. Natomiast od 29 kwietnia, w ramach wyprzedaży wydawniczej CI Games na Steam, zarówno standardowa wersja, jak i edycja Deluxe będą dostępne z 50% zniżką.

Źródło: Spółka, #CIG

Zobacz także: CI Games SE - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości