Goat Gamez zawarło umowę z renomowanym europejskim wydawcą | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 cze 2023, 12:27

Goat Gamez zawarło umowę z renomowanym europejskim wydawcą

14 czerwca 2023 - Goat Gamez, studio tworzące grę Sports: Renovations, zawarło umowę z renomowanym europejskim wydawcą na produkcję, marketing i porting gry. Szczegóły dotyczące wydawcy i współpracy zostaną podane na specjalnie przygotowywanym przez partnera wydarzeniu.

Środki pozyskane dzięki współpracy z wydawcą umożliwią spółce zrealizowanie gry w najwyższym zakładanym zakresie. Znaczące środki zostaną przeznaczone na marketing i promocję tytułu, a także na przygotowanie wersji konsolowych. Dalsze działania marketingowe będą następowały w porozumieniu z wydawcą. W związku z tym, oraz z rozwinięciem produkcji, publikacja dema w ramach Next Fest została przesunięta na jedną z przyszłych edycji festiwalu.

- Umowa umożliwia osiągnięcie idealnych warunków dla realizacji gry oraz jej marketingu, a także możliwości monetyzacji. Zawarcie jej podkreśla, że w tych ciężkich dla pozyskania wydawcy czasach nasz projekt spotyka się z zainteresowaniem kluczowych podmiotów na rynku. Poziom zaangażowania wydawcy w budżet projektu świadczy o dużym zaufaniu zarówno wobec zespołu, jak i wobec samej produkcji - komentuje dr Piotr Kubiński, prezes zarządu Goat Gamez.

Goat Gamez składa się z osób z szerokim doświadczeniem w branży gamedev, w tym z osób, które w przeszłości pracowały także nad tytułami klasy AAA. Dzięki ich połączonemu doświadczeniu udało się osiągnąć wysoki poziom rozbudowania i jakości grafiki, która spotkała się z zainteresowaniem m.in. wśród ekspertów branżowych.

O spółce Goat Gamez:


Goat Gamez to założony przez Roberta Lewandowskiego i Movie Games deweloper i producent gier wideo. Spółka koncentruje się na tworzeniu gier o tematyce sportowej, do której podchodzi w niesztampowy sposób: gry Goat Gamez koncentrują się na emocjach sportowych pokazywanych z nietypowej perspektywy, także zza kulis. Studio prowadzi doświadczony menadżer i naukowiec zajmujący się grami, dr Piotr Kubiński, który koncentruje się na budowie wewnętrznego, samowystarczalnego zespołu składającego się z doświadczonych specjalistów.

Źródło: Spółka, #MOV

Zobacz także: Movie Games SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości