Jak korzystać z części PREMIUM serwisu Strefa Inwestorów? | StrefaInwestorow.pl

Jak korzystać z części PREMIUM serwisu Strefa Inwestorów?

Po zalogowaniu do serwisu użytkownik otrzymuje dostęp części premium Strefy Inwestorów. Strona gówna po zalogowaniu podzielona jest na 3 sekcje.

  1. Wpisy z blogu inwestorskiego.
  2. Wpisy z części otwartej.
  3. Panel boczny.

Wpisy z blogu inwestorskiego

W pierwszej sekcji znajdują się wpisy z blogu inwestorskiego (autorstwa Pawła Biedrzyckiego, Don Vito, Ewy i Tchomana), a także inne treści premium. Pod każdym wpisem znajduje się informacja o autorze, dacie opublikowania i ilości komentarzy. Jeżeli we wpisie istnieją nieprzeczytane komentarze, to ikonka przedstawiająca ilość komentarzy ma kolor zielony. Na samym dole listy wpisów znajduje się przycisk, który kieruje do strony z poprzednimi wpisami.

Ilustracja 1: Wpisy z blogu inwestorskiego
Ilustracja 1: Wpisy z blogu inwestorskiego.

Wpisy z części otwartej

W drugiej części znajdują się wpisy otwarte, dostępne dla niezalogowanych użytkowników. Podobnie jak w pierwszej części, także i tu pod każdym wpisem wyświetla się informacja o autorze, dacie dodania i liczbie komentarzy. Na samym dole listy znajduje się przycisk, który kieruje do strony z poprzednimi wpisami.

Panel boczny

Panel boczny składa się z bloków, w których prezentowane są dodatkowe zawartości. Są to:

Portfel Strefy Inwestorów

W bloku zaprezentowane są informacje o składzie portfela Strefy Inwestorów, prowadzonego przez Pawła Biedrzyckiego. Zakładka Portfelowe prezentuje spółki, które znajdują się w portfelu, a zakładka Obserwowane prezentuje te, które mają potencjał, aby trafić do portfela. 

Ilustracja 2: Blok z portfelem Strefy Inwestorów
Ilustracja 2: Blok z portfelem Strefy Inwestorów.

Kliknięcie w nagłówek bloku, strzałkę przy nim lub napis więcej pod blokiem skieruje użytkownika na stronę z pełnymi informacjami o spółkach portfelowych i obserwowanych, takich jak data dodania, aktualne stop loss itp.

Ilustracja 3: Strona spółek portfelowych
Ilustracja 3: Strona spółek portfelowych.

Blok z najnowszymi wpisami

W bloku znajdują się odnośniki do najnowszych wpisów z części premium Strefy Inwestorów. Po kliknięciu w wybrany odnośnik zostaniemy przeniesieni do najnowszego wpisu we wskazanej kategorii.

Ilustracja 4: Blok z najnowszymi wpisami
Ilustracja 4: Blok z najnowszymi wpisami.

Blok z linkami do Siły Relatywnej

W kolejnym bloku znajdziemy linki do materiałów pozwalających nam inwestować za pomocą strategii siły relatywnej. Są to wykład wideo, prezentujący informacje o Sile Relatywnej, specjalny raport na temat metody inwestowania za pomocą Siły Relatywnej, link do ostatniego wpisu z cyklu Środa z Siłą Relatywną oraz link do listingu wszystkich wpisów, a także link do modułu Siły Relatywnej w serwisie Sindicator.net.

Ilustracja 5: Blok z linkami do materiałów związanych z Siłą Relatywną
Ilustracja 5: Blok z linkami do materiałów związanych z Siłą Relatywną.

Blok z aktywnymi wątkami na forum

Kolejny blok zawiera informacje o najnowszych wpisach na forum. Na samej górze znajduje się wyróżniony wpis, w którym zachęcamy początkujących użytkowników do zadawania pytań. Pod tytułem każdego bloku znajduje się informacja o autorze ostatniego komentarza, dacie jego dodania i liczbie wszystkich komentarzy. Jeżeli w wątku istnieją nieprzeczytane komentarze, to ikonka ma kolor zielony.

Ilustracja 6: Blok aktywnych wątków na forum
Ilustracja 6: Blok aktywnych wątków na forum.