Wyniki Noctiluca za 2023 rok i plany na 2024 rok - webinar z przedstawicielami spółki | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Webinary
19 lut 2024, 09:04

Wyniki Noctiluca za 2023 rok i plany na 2024 rok - webinar z przedstawicielami spółki

Noctiluca to notowana na NewConnect spółka technologiczna, zajmująca się rozwojem zaawansowanych związków chemicznych w obszarze fotoniki, które są wykorzystywane m.in. przez producentów wyświetlaczy oraz paneli OLED.

Noctiluca opracowuje i produkuje emitery OLED trzeciej, czwartej i piątej generacji, stanowiące kluczowy element wyświetlaczy (monitory, telewizory, smartfony, urządzenia wearables czy VR) i źródeł światła. Spółka jest w tej technologii jednym z czołowych graczy na świecie. W 2024 r. Noctiluca złożyła kolejne zgłoszenie wniosku patentowego, którego przedmiotem są emitery OLED najnowszej, piątej generacji.

Noctiluca posiada i rozwija relacje biznesowe z 8 na 10 największych graczy w branży wyświetlaczy na świecie. Na liście partnerów Spółki są koreański LG Display, największy na świecie producent elektroniki użytkowej z USA, największy na świecie producent zegarków ze Szwajcarii oraz kilku globalnych producentów wyświetlaczy i urządzeń telekomunikacyjnych, w tym m.in. spółka zależna TCL..

Analitycy East Value Research GmbH rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Noctiluca od wyceny 325 mln PLN, co przekłada się na 208,62 zł per akcja (+100% vs obecna kapitalizacja).

Spółka obecnie prowadzi prace związane z przeniesieniem notowań spółki na rynek główny GPW oraz docelową, zapowiadaną od dawna emisją o wielkości kilkunastu mln PLN w 2024 roku.

W poniedziałek, 19 lutego 2024 roku o godz. 11:00 zapraszamy na webinar z Dyrektorem Rozwoju Biznesu, Mateuszem Nowakiem oraz Członkiem Zarządu, Krzysztofem Czaplickim. Podczas spotkania zostaną omówione wyniki finansowe spółki za 2023 rok oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 19 lutego 2024 r. o godz. 11:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost