Podsumowanie działalności Grupy PTWP w 2021 roku oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]
Obrazek użytkownika Webinary
08 gru 2021, 08:34

Podsumowanie działalności Grupy PTWP w 2021 roku oraz plany rozwoju [Webinar z prezesem zarządu]

Grupa PTWP specjalizuje się w prowadzeniu serwisów online, organizacji eventów i zarządzaniu obiektami.

Grupa PTWP jest wydawcą 20 specjalistycznych portali biznesowych, które miesięcznie odwiedza średnio 8 mln unikalnych użytkowników. Wśród nich znajdują się liderujące w swoich kategoriach wnp.pl, farmer.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, propertynews.pl, propertydesign.pl, portalsamorzadowy.pl. Spółka organizuje również spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym.

Od sierpnia do października br. w zarządzanych przez spółkę obiektach – Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku – odbyło się łącznie 70 wydarzeń, w których uczestniczyło 85 tys. osób. Do największych wydarzeń w tym okresie można zaliczyć Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn, XIII Europejski Kongres Gospodarczy oraz największe widowisko stand-upowe w historii „Please Stand-up 2021”.

W czwartek, 2 grudnia 2021 roku o godz. 10:00 W środę, 8 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 (UWAGA: z przyczyn losowych nastąpiła zmiana terminu) zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Grupy PTWP, Wojciechem Kuśpikiem. Podczas spotkania zostanie podsumowana działalność spółki w 2021 roku oraz dalsze plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w czwartek, 2 grudnia 2021 roku o godz. 10:00 w środę, 8 grudnia 2021 roku o godz. 10:00 (UWAGA: z przyczyn losowych nastąpiła zmiana terminu). Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.