Wideokonferencja AMBRA - Wyniki finansowe grupy za I półrocze 2023/2024
Obrazek użytkownika Czaty
22 lut 2024, 13:56

Wyniki finansowe za I półrocze 2023/2024 r. - wideokonferencja AMBRA

Grupa AMBRA prowadzi działalność na rynku wina już od 30 lat. Spółka jest największym producentem, importerem oraz dystrybutorem win w Polsce. W swojej strategii zakłada rozwój popularnych marek tj. FRESCO, CIN&CIN czy DORATO, ale również zwiększenie pozycji rynkowej na rynku win i alkoholi premium, tj. whisky, brandy czy wódki premium.

Oferta Grupy AMBRA opiera się z jednej strony na winach własnych marek, które są produkowane przez Grupę lub na jej zamówienie w różnych krajach świata, a z drugiej na winach importowanych od największych producentów Francji, Włoch, Hiszpanii, Bułgarii, Chile czy Australii.

W pierwszym kwartale 2023/2024 roku przychody AMBRY ze sprzedaży wzrosły o 5,2%. Wzrost ten był efektem wprowadzonych w poprzednich kwartałach podwyżek cen sprzedaży. Sprzedaż w ujęciu ilościowym spadła o 4,3%, na co wpłynęły pogorszone nastroje konsumenckie spowodowane inflacją i spadkiem siły nabywczej.

Przy okazji publikacji raportu finansowego za I półrocze roku 2023/2024 Grupa AMBRA organizuje wideokonferencję z zarządem spółki: prezesem zarządu, Robertem Ogórem oraz wiceprezesem zarządu, Piotrem Kaźmierczakiem. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22 lutego 2024 r. o godz. 14:30. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli zadawać pytania online.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 22 lutego 2024 r. o godz. 14:30. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.