Czat inwestorski Ekopol - wyniki spółki za IV kwartał 2023 r.
Obrazek użytkownika Czaty
12 lut 2024, 09:28

Wyniki finansowe spółki Ekopol za IV kwartał 2023 r. - czat z prezesem zarządu

Ekopol Górnośląski Holding to wiodący dostawca technologii do zarządzania gospodarką paliwową przedsiębiorstw, który zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, od dostaw paliw płynnych, przez montaż mikrostacji, po implementacje technologii do zarządzania surowcem.

Ekopol Górnośląski Holding S.A. to właściciel innowacyjnej platformy Mikrostacje.pl do efektywnego zarządzania gospodarką paliwową, lokalizacją floty firmowej czy rejestracją czasu pracy pracowników. Spółka stanowi unikalne połączenie ponad 30-letniego doświadczenia w segmencie paliw płynnych wraz z nowoczesnym podejściem i wykorzystaniem nowych technologii w tradycyjnej branży.

W 2024 r. spółka planuje wprowadzenie na rynek kolejnych urządzeń i funkcjonalności w ramach technologii MS Prime. Liczy, że dzięki tym zmianom poszerzy grupę docelową. Negocjowane są też kolejne kontrakty paliwowe, które tak jak w latach ubiegłych mają zagwarantować stabilność i bezpieczeństwo pod względem dostępności produktu.

Spółka zamknęła III kwartał 2023 roku z przychodami ze sprzedaży na poziomie 53 683 tys. zł oraz zyskiem netto 189 zł tys.

O wynikach za IV kwartał 2023 r. będzie można porozmawiać z prezesem zarządu Ekopol Górnośląski Holding, Andrzejem Piecuchem. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas trwania czatu.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 12 lutego 2024 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.