Emisja akcji i plany rozwoju OLYMP – czat z prezes zarządu, Sylwią Czepiżak
Obrazek użytkownika Czaty
19 paź 2023, 12:36

Emisja akcji i plany rozwoju OLYMP – czat z prezes zarządu, Sylwią Czepiżak

OLYMP to producent maszyn siłowych, ławek i urządzeń do ćwiczeń. Spółka oferuje również profesjonalne doradztwo przy wyposażeniu klubu fitness.

Pod koniec września spółka rozpoczęła emisję akcji z prawem poboru. Finansowanie pozyskane poprzez emisję zostanie przeznaczone na dalsze skalowanie biznesu. W planach spółki jest również rozszerzenie obecności na rynkach zachodnich, dzięki większemu wykorzystaniu działań marketingowych. Część kapitału z emisji będzie przydzielona na rozwój prac badawczo-rozwojowych, które pomogą stworzyć aplikację kompatybilną ze sprzętami marki OLYMP.

W I połowie 2023 roku spółka wypracowała 2,4 mln zł przychodów, dla porównania w całym 2022 r. było to 2,8 mln zł. O emisji akcji i planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezes zarządu Olymp, Sylwią Czepiżak oraz Markiem Haczykiem, dyrektorem do spraw rozwoju OLYMP. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 października 2023 r. o godz. 14:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 19 października 2023 r. o godz. 14:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.