Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
04 gru 2023, 06:38

Zamknięcia na giełdach w Ameryce Północnej i Południowej

Poniżej zamknięcia i zmiany indeksów w USA. Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Chile, Kolumbii i Argentynie:

IndeksKrajWartość (pkt.)1D (%)1W (%)1M (%)1Y (%)YTD (%)
S&P 500USA4594,630,590,775,4212,8419,67
Dow Jones IndustrialUSA36245,50,822,426,415,279,35
NASDAQ Comp.USA14305,030,550,386,1324,8136,67
Russell 2000USA1862,6412,963,055,79-1,605,76
S&P/TSX Comp.Kanada20452,881,071,743,17-0,165,51
IPCMeksyk53901,43-0,291,825,145,2111,22
IBOVESPABrazylia128184,910,672,138,4814,5316,81
IPSAChile5886,711,171,904,7411,2611,87
COLCAPKolumbia1151,790,432,134,83-7,18-10,44
MERVALArgentyna870169,206,98-5,1736,54412,79330,60

(PAP Biznes)

aj/

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości