Shoper ogłosi wyniki finansowe za I półrocze 2023 roku | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
14 wrz 2023, 08:38

Shoper ogłosi wyniki finansowe za I półrocze 2023 roku

We wtorek 19 września 2023 roku, Shoper S.A. – najchętniej wybierany dostawca infrastruktury do handlu internetowego w Polsce – opublikuje wyniki finansowe za pierwsze 6 miesięcy 2023 roku.

Wideokonferencja z Zarządem Spółki Shoper

Po publikacji wyników, Zarząd Shoper S.A. przeprowadzi transmisję internetową w celu omówienia wyników finansowych osiągniętych przez spółkę.

Konferencja w języku polskim odbędzie się 19 października 2023 roku o godzinie 11:00 czasu CEST. Aby wziąć udział w transmisji, zapraszamy do wcześniejszej rejestracji pod tym adresem.

Konferencja w języku angielskim odbędzie się 19 października 2023 roku o godzinie 16:00 czasu CEST. Aby wziąć udział w transmisji, zapraszamy do wcześniejszej rejestracji pod tym adresem.

Nagranie po zakończonej transmisji będzie dostępne na stronie internetowej https://www.shoper.pl/relacje-inwestorskie/

O spółce Shoper:

Shoper to lider rozwiązań e-commerce w Polsce. Firma dostarcza niezbędną infrastrukturę dla handlu internetowego. Oprócz oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego oferuje również szereg usług wspierających sprzedaż. Są to m.in. płatności internetowe, reklama cyfrowa, usługi logistyczne oraz finansowanie biznesu. Na platformie Shoper działają m.in. takie marki jak Gym Glamour, WK Dzik, Irving czy Doppelherz. Od lipca 2021 roku Shoper jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od grudnia 2021 roku wchodzi w skład indeksu sWIG80.

Źródło: Spółka, #SHO

Zobacz także: Shoper SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości