DM BDM podniósł cenę docelową dla akcji BoomBitu do 27,5 zł | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 gru 2021, 08:53

DM BDM podniósł cenę docelową dla akcji BoomBitu do 27,5 zł

Analitycy Domu Maklerskiego BDM, w raporcie z 15 grudnia, podnieśli cenę docelową dla akcji BoomBitu do 27,5 zł z 26,1 zł wcześniej, podtrzymując rekomendację "kupuj".

W dniu wydania raportu kurs akcji BoomBit wynosił 16,5 zł.

Analitycy wskazują, że w minionych kwartałach wyniki dewelopera gier mobilnych okazały się wyraźnie lepsze od oczekiwań z poprzedniej rekomendacji, a w listopadzie po raz siódmy osiągnął on przychody przekraczające 20 mln zł.

"Tym samym uważamy, że stale wszedł na blisko dwukrotnie wyższy poziom sprzedaży niż rok temu. Na przestrzeni styczeń-listopad’21 spółka wygenerowała już 214,5 mln zł przychodów vs 140,2 mln zł w całym 2020 r. (+52,9 proc.), a do końca 2021 roku zakładamy, że uda jej się +dobić do+ 235,0 mln zł (+67,6 proc. r/r)" - napisano.

Analitycy liczą, że w związku z dynamicznym rozwojem spółki w segmencie wydawniczym jak i dokładaniu nowych dobrze i długo monetyzujących się tytułów typu mid-core BoomBit utrzyma ten trend w przyszłym roku.

"Ponadto pragniemy zwrócić uwagę na trwający w spółce przegląd opcji strategicznych, którego finalizacji spodziewamy się na początku przyszłego roku. Liczymy, że może on zakończyć się pozyskaniem strategicznego inwestora branżowego, co będzie miało istotny wpływ na dalszy dynamiczny rozwój jednej z najszybciej rozwijających się firm zajmujących się grami mobilnymi" - napisano w raporcie.

Depesza jest skrótem raportu DM BDM poświęconego BoomBit. Autorem rekomendacji jest Krzysztof Tkocz. Pierwsze rozpowszechnianie raportu nastąpiło 15 grudnia, o godzinie 07.00.

W załączniku znajduje się raport DM BDM i wymagane zastrzeżenia prawne.

(PAP Biznes), #BBT

pel/ mfm/

Zobacz także: BoomBit SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost