Noble Securities dołącza do UNIMOT Klub+ | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
09 mar 2021, 15:13

Noble Securities dołącza do UNIMOT Klub+

UNIMOT rozszerza grono domów maklerskich współpracujących przy programie lojalnościowym UNIMOT Klub+. Od 9 marca br. akcjonariusze spółki mają możliwość zarejestrowania się do Klubu także za pośrednictwem Noble Securities S.A.

UNIMOT Klub+ funkcjonuje w pełnym zakresie od początku bieżącego roku. To program lojalnościowy dla akcjonariuszy – aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji UNIMOT S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – są to m.in. zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, konferencji WallStreet czy ochrona ubezpieczeniowa.

Zgłoszenia do UNIMOT Klub+ przyjmowane są przede wszystkim przez domy maklerskie współpracujące w ramach tego programu. Do grona tych podmiotów dołączył właśnie Noble Securities S.A. – klienci tego domu maklerskiego od 9 marca br. mogą w wygodny i prosty sposób zapisać się do Klubu. Formularz rejestracyjny dostępny jest w każdym Punkcie Obsługi Klienta Noble Securities S.A.

– Cieszymy się, że kolejny dom maklerski zdecydował się z nami współpracować. Oznacza to przede wszystkim większą wygodę przy rejestracji do Klubu dla klientów Noble Securities S.A., a także brak jakiegokolwiek zaangażowania przy przedłużaniu członkostwa – mówi Joanna Siedlaczek, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich UNIMOT S.A.

- Z przyjemnością dołączamy do różnych inicjatyw, które umożliwiają naszym klientom otrzymanie dodatkowych benefitów. Właśnie jedną z takich możliwości daje im członkostwo w UNIMOT Klub+. Działając już od ponad 25 lat na rynku kapitałowym staramy się, aby klienci naszego domu maklerskiego mogli korzystać z różnorodnej oferty produktów i usług – mówi Iwona Ustach, Wiceprezes Zarządu Noble Securities S.A.

Obecnie przy UNIMOT Klub+ spółka współpracuje z 4 firmami inwestycyjnymi: Biuro Maklerskie Alior Bank S.A., Dom Maklerski BOŚ S.A., Noble Securities S.A. i Santander Biuro Maklerskie. 

O Grupie UNIMOT:

Grupa UNIMOT, która rozwija sieć stacji AVIA, jest liderem wśród niezależnych importerów paliw ciekłych i gazowych w Polsce. Od grudnia 2016 roku spółka należy do stowarzyszenia AVIA International, dzięki czemu uzyskała prawo do budowania i rozwoju sieci stacji paliw AVIA na terenach Polski i Ukrainy. UNIMOT S.A. ma ponad 25 lat doświadczenia na rynku paliwowym, specjalizuje się w hurtowej sprzedaży oleju napędowego oraz dystrybucji pozostałych paliw płynnych, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Firma rozwija także segment fotowoltaiki oraz inwestuje w kolejne sektory OZE. Spółka notowana jest na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Źródło: Spółka, #UNT

Zobacz także: Unimot SA - notowania, wyniki finansowe, dywidendy, wskaźniki, akcjonariat

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Ostatnie wiadomości