Wyniki finansowe PCC Rokita za III kwartał 2021 roku – czat z wiceprezesem zarządu, Rafałem Zdonem
Obrazek użytkownika Czaty
25 lis 2021, 12:03

Wyniki finansowe PCC Rokita za III kwartał 2021 roku – czat z wiceprezesem zarządu, Rafałem Zdonem

PCC Rokita działa w branży chemicznej. Spółka dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie produktów chemicznych do wielu zastosowań i aplikacji przemysłowych. Główne grupy produktów wytwarzanych w ramach kilku jednostek biznesowych firmy to poliole, chlor i alkalia oraz naftaleno- i fosforopochodne.

Spółka od 2014 roku jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Narastająco za trzy kwartały 2021 roku skonsolidowany zysk EBITDA Grupy był na rekordowym poziomie ponad 437 mln zł, wyższy o ponad 111% wobec trzech kwartałów ubiegłego roku. Zysk netto Grupy osiągnął również historycznie najwyższą wartość ponad 236 mln zł, wyższą o blisko 300%. Wyższe były także wyniki samego trzeciego kwartału bieżącego roku wobec trzeciego kwartału minionego roku. Zysk EBITDA Grupy wzrósł o 83%, a skonsolidowany zysk netto był wyższy o blisko 162%.

O wynikach finansowych PCC Rokita za III kwartał 2021 roku będzie można porozmawiać z wiceprezesem zarządu spółki, Rafałem Zdonem. Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 25 listopada 2021 r. o godz. 13:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 25 listopada 2021 r. o godz. 13:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.